Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

REKRUTACJA- sposób dostarczenia dokumentów

Dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów przyjęcia dziecka do placówki, prosimy dostarczyć zgodnie z poniższymi wytycznymi:

 

1. Prosimy przygotować wszystkie wymagane w procesie rekrutacji dokumenty.

2. Dokumenty, które przekazujecie Państwo w kopii, muszą być opatrzone własnoręcznie napisaną i podpisaną klauzulą „za zgodność z oryginałem”.

3. Dokumenty można składać w biurze żłobka przy Obodrzyców 18 w Sopocie w godzinach 9-15 najpóźniej           do 25 maja 2024.

4. Komisja rekrutacyjna po analizie dokumentów i zamknięciu procesu rekrutacyjnego, dokona komisyjnego zniszczenia dostarczonych kopii najpóźniej do dnia 31.08.2024 r.

 

Wykaz wymaganych dokumentów https://obodrzycow.zlobekpuchatek.pl/rekrutacja,42,pl

 

 

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Żłobek „Puchatek” ul. Armii Krajowej 58 w Sopocie, e-mail: biuro@zlobekpuchatek.pl

Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zadań żłobka w zakresie rekrutacji kandydatów do Żłobka „Puchatek”

Podstawą przetwarzania danych 

  1. 6 ust. 1 pkt. b) RODO w zakresie niezbędnym do realizacji umowy lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (złożenie wniosku w procesie rekrutacji) w celu świadczenia opieki żłobkowej.
  2. UCHWAŁA NR XLVI/801/2023 RADY MIASTA SOPOTU z dnia 14 września 2023 r. w sprawie ustalenia statutu samorządowego Żłobka „Puchatek” w Sopocie

Odbiorcami danych osobowych jest komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora Żłobka „Puchatek”.

Macie Państwo prawo do ochrony swoich danych osobowych, dostępu do nich, uzyskania ich kopii, sprostowania, prawo do usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do powiadomienia o sprostowaniu, usunięciu lub ograniczeniu przetwarzania danych, prawo do kontaktu z IOD, prawo do odszkodowania za szkodę majątkową lub niemajątkową, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, e-mail: kancelaria@uodo.gov.pl).

Data dodania: 2024-05-15 12:17:57
Data edycji: 2024-05-15 12:18:15
Ilość wyświetleń: 209

“Za każdym razem, gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa”

Jostein Gaarder

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej